Det blir folksomt på Lille Torungen til onsdag med VIOLET ROAD! Transporten skjer med buss og ferge. Bussene går fra kl. 13 og utover, til ca 1530. OBS vær heller litt tidlig ute!

OBS: TRANSPORT TIL TORUNGEN!
Canal Street har et eget transport opplegg ut til Lille Torungen fyr: Buss fra sentrum (buss-stopp v/ Sparebanken Sør i Vesterveien) fra kl 13 og utover til ca 15:30. Publikum tas over i ferger fra Hisøya. Retur etter konserten. Buss/fergebillett ikke inkludert i konsertbillett. Kr 200 t/r. Barn under 12 gratis.

Du kan også møte rett på ferjeleiet på Hisøya (Flødevigen), men prisen er den samme (200 kr). NB! Ingen parkering her!

Det er også mulig å ta seg ut med egen båt selvsagt, men det er ikke regulære båtplasser der ute. Det kan være litt vanskelig å legge til, men har man forankringsutstyr går det vanligvis greit.

På fyret er det salg av drikke og noe snacks. Konsertbilletter selges også på fyret, ved ankomst.

Betaling med kort og kontant alle steder.